Kredyt dla singli – czy warto?

Pomyślałem sobie, a co mi tam, przecież  kredyt dla singli to ciekawa oferta, zwłaszcza, że zbliżają się wakacje, jednak nie zapoznałem się całkowicie z tą ofertą, dziś mogę powiedzieć, oczywiście po jego spłaceniu, że już nigdy na taką współpracę bym się nie zdecydował. Powodów może być wiele, jednym z nich jest oprocentowanie, niby miało być stałe, ale jednocześnie zmienne, i wciąż znajdujące się w górnych granicach procentowych. Czyli zamiast okazji, każdego miesiąca dowiadywałem się, że moje zobowiązanie będzie najwyższe z możliwych, a przecież zapewniono mnie całkiem inaczej. Takich osób jest więcej, a przecież wiele ofert było bardziej atrakcyjnych i korzystnych, tylko ta nazwa, to ona działała na nas. Szkoda, że człowiek uczy się po własnych błędach, jednak nie wszystko stracone, na wakacjach, nad naszym polskim morzem, spotkałem niesamowitą kobietę, z którą utrzymuje kontakt do dziś, no trzeba przyznać, że jednak czasem są jakieś plusy zadłużania bez logicznego wytłumaczenia naszych czynów, ale przecież nie mogłem zmarnować wakacji.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Kredyt dla singli – czy warto?

  1. marian pisze:

    Ja bym polecał zapoznać się z ofertą dla singlów w postaci kredytu rodzina na swoim. Bardzo korzystne warunki w większości bankach.

    Ktoś może poda konkrety

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *